Becsült olvasási idő: 0 perc
Budán is kiraboltak egy trafikot

Nem ez az első eset; árut vittek el nagy tételben.

Ismételten kiraboltak egy Nemzeti Dohányboltot hétfőn – olvasható a Hír24 weboldalon. A bűnöző egy budapesti trafikot szemelt ki magának, az esti órákban fosztotta ki a budai boltot. A tettes a történtek után elmenekült.

Az Országos Rendőr-főkapitányság megerősítette az információt, ám egyelőre a nyomozás érdekeire hivatkozva csak annyit közölt, az ügyben a BRFK nyomoz rablás miatt, egyelőre ismeretlen tettes ellen.

Július közepén Pécsett pakoltak ki egy Nemzeti Dohányboltot. A trafikban betörő járt, és körülbelül félmillió forint értékű árut lopott össze. Hogy itt és most mennyi a kár? Arról még nem nyilatkoztak.