A Croisette Fogászatban egy teljes fogászati szűrésre várták a versenyző hölgyeket. „Úgy gondolom, hogy nagyon fontos, hogy fogaink épségére rendszeresen odafigyeljünk, és ezt természetesen akkor is megtehetjük, ha kimondottan édesszájúak vagyunk” - mondta Dr. Pfeifer Barbara. „Kevesen tudják, hogy a magas kakaótartalmú csokoládé antioxidánsban gazdag és fokozza a szerotonin termelést, ezért fogyasztását a szakemberek kimondottan javasolják.”- ezt már Dr. Heringh Zsanett gasztroenterológus főorvostól tudhatták meg a döntősök, aki a helyes étkezésen túl, a minőségi csokoládé jótékony hatásairól beszélt.

A Miss Cherry Queen döntőjét 2012. szeptember 23-án 17 órakor tartják az Édes Napok keretein belül a Budai Várban. Az esemény médiatámogatója az Élelmiszer Szaklap.

