Becsült olvasási idő: 1 perc
Felpaprikázva

Kilencven napot kapott arra a dél-kaliforniai Irwindale-ben működő Sriracha-üzem, hogy a városka lakóit megszabadítsa a gyárból kiáramló “fűszeres szagoktól”, különben bezárja a városi tanács. Nem kis tétje van a szagháborúnak, a gyárat ugyanis két évvel ezelőtt 40 millió dollár befektetésével hozták létre. A HVG írása.

“Egyes lakók panaszkodnak a gyárból kiáramló szagokra”, a dél-kaliforniai Irwindale városka tanácsa ezért 90 napot adott a világ talán legnépszerűbb csiliszószát gyártó Huy Fong Foods Inc.-nek arra, hogy szüntesse meg a település “elgázosítását”. Különben kénytelenek lesznek bezáratni a vadonatúj üzemet.

A városka tavaly októberben perelte be a céget azzal, hogy függesszék fel a termelést, amíg nem gondoskodnak megfelelő szűrőrendszerről, amely megkíméli a lakosságot a fejfájást, köhögést és szempanaszokat okozó kiáramlástól. A bíróság tavaly novemberben el is rendelte a “szagosító” tevékenység felfüggesztését, de közben már véget ért az éves paprikaőrlési szezon, ami alatt a leginkább intenzív a szagkibocsátás. A társaság eközben már megkezdte saját szűrőrendszerének kiépítését, ám úgy fest, az irwindale-ieknek nem elég gyors a tempó.

A cikk ezen a linken folytatódik.