Becsült olvasási idő: 1 perc
Júliustól drágulnak a tejtermékek

Mélykúti Tibor, a székesfehérvári tejüzemet működtető Alföldi Tej (AT) Kft. ügyvezető igazgatója szerint a kereskedők már elfogadták az áremelési elképzeléseket. Ugyanakkor szeptembertől várhatóan újabb hasonló mértékű árnövelés válik szükségessé a veszteséges feldolgozóipari termelés miatt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!