A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
Kampány a vízfogyasztás népszerűsítésére
Az iskolai vízfogyasztás népszerűsítése érdekében egyhetes programsorozatot indított az Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézet a Coca-Cola Magyarország támogatásával. A HAPPY-hét rendezvényhez 74 oktatási intézmény csatlakozott, így mintegy 28 ezer gyermek jut ingyen ásványvízhez.
