Becsült olvasási idő: 0 perc
Kecske, mint egészséges élelmiszer

A Debreceni Egyetem is támogatja a hazai kecskeállomány növelését, hogy minél több egészséges élelmiszer kerülhessen a fogyasztókhoz - olvasható a Hajdú Online honlapján..

A jelenlegi 40 ezerről 100 ezerre szeretné növelni 2020-ra a hazai kecskeállományt a Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség – hangzott el az Európai Regionális Kecskekonferencia szerdai megnyitóján Debrecenben. A román partnerekkel közösen szervezett 4 napos nemzetközi tanácskozáson számos elismert szakember tart előadást a témában.

Akkor érdemes az állományt növelni, ha prémiumtermékek készülnek a kecskéből, és ezekre egy fizetőképes kereslet is rendelkezésre áll – hangsúlyozta a konferencián Nábrádi András.

A cikk ezen a linken folytatódik.