Becsült olvasási idő: 0 perc
Ki csinálja a fesztivált?

A választások után a városvezetés szerette volna átvenni a Miskolci Kocsonyafesztiált, de a szervezők nem így gondolkodtak. Hiába beadott területfoglalás, útbontás, orr alá dugott szerződések, perek... Az Index körbejárta a témát.

Több éven keresztül sikeresen rendezték meg a Miskolci Kocsonyafesztivált. Idén azonban nézeteltérések adódtak a szervező, Rózsa Edit és az önkormányzat között. Idén a fesztivál elmarad, jelen állás szerint az is elképzelhető, hogy jövőre két kocsonyafesztivál lesz Miskolcon, de az is, hogy egy sem. Az előzményeket, okokat, fejleményeket egy hosszabb cikkben sorra vette az Index, melyben megszólalnak az érintettek is. Ha bővebben érdeklődik a téma iránt, itt elolvashatja:

http://index.hu/gazdasag/2014/07/15/kocsonyahaboru