Lapunk értesülései szerint szerdán az esti órákban újabb dohányboltot raboltak ki Baranyában. Egy fegyveres egy vajszlói trafikba hatolt be. A Dunántúli Napló információi szerint használta is a fegyvert. Azt egyelőre nem tudni, hogy milyen fegyverről van szó. Úgy tudjuk az eladó könnyebben sérült meg. A támadó a bevétellel elmenekült a helyszínről. A helyszínelés lapzártánkkor is tartott.
Baranyában néhány hét leforgása alatt ez volt a negyedik Nemzeti Dohánybolt ellen elkövetett rablás. A rendőrség egyik esetben sem találta meg a tettest.
Amint arról beszámoltunk, néhány napon belül három pécsi dohányboltot is kiraboltak, a Rácvárosi, a Nagy Imre és a Lahti utcában.

