
Augusztus dúskálni fog az agrárexpókban
Augusztus közepén egymást érik az agrárbemutatók. Hajdú-Bihar megyében kettőt, Baranyában egy nagyszabású eseményt rendeznek.
Díjözön a XXII. Pápai Agrárexpón
Minden rosszban van valami jó: a kamarai szervezésű XXII. Pápai Agrárexpo nyitányát szakadó eső kísérte, aminek a város környéki és a Veszprém megyei gazdálkodók örültek igazán. Közel 13 ezer látogató kereste fel a XXII. Pápai Agrárexpót.
Szerdán megnyitotta kapuit az OMÉK
Megnyilt szerdán az idei Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár (OMÉK), ahol bemutatkozik a hazai agrárium, a több mint 900 kiállító összesen mintegy 40 ezer négyzetméteren várja a látogatókat - közölte az eseményt szervező Magyar Turizmus Zrt.
Hamarosan megnyitja kapuit az idei OMÉK
Szerdán kezdődik az idei Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár (OMÉK), ahol bemutatkozik a hazai agrárium színe-java: az érdeklődők 5 nap alatt „bejárhatják" Magyarországot.
Nemsokára megnyitja kapuit az egyik legnagyobb, magyar agráripari szakkiállítás
Több mint harmincezer látogatót várnak Kelet-Magyarország legnagyobb agráripari szakkiállítására, az idei Farmer Expóra augusztus 19. és 22. között - közölték a szervezők szerdán sajtótájékoztatón Debrecenben.
Sikerrel zárult a kiskőrösi Agrárexpo
A hétvégén rendezték meg Kiskőrösön a VI. Duna-Tisza Közi Agrárexpot. Ezen 150 termelő 2500 termékkel mutatkozott be a közönség előtt, írja a baon.hu.
Megnyílik az V. Duna-Tisza közi Agrárexpo
Szombaton kezdődik Kiskőrösön az V. Duna-Tisza közi Agrárexpo, amelyen több mint 100 kistermelő állít ki.
