
Sopianae zöldül
A Dalkia erőművi beruházásainak köszönhetően éves szinten 150 ezer tonnával csökkent Pécs szén-dioxid-kibocsátása ahhoz képest, mintha a korábbi rendszernek megfelelően földgázzal állítanának elő energiát - mondta Páva Zsolt (Fidesz) a baranyai megyeszékhely polgármestere kedden sajtótájékoztatón Pécsen.
