A magyarok közel fele nem ment nyaralni

A magyarok közel fele nem ment nyaralni

A GLAMI online divatáru kereső friss kutatása[1] szerint 2020-ban a magyarok 48%-a tölti a nyári szabadságát belföldi vagy külföldi utazással, 44% döntött úgy, hogy ebben az évben inkább otthon marad, illetve 8% még bizonytalan volt a kérdésben a júliusban készült felmérés időpontjában. A megkérdezettek 4%-a tervezett külföldi nyaralást és további 4% válaszolta, hogy külföldön és belföldön is nyaral.

Alig marad Aranypók üzlet

Alig marad Aranypók üzlet

Franchise rendszerben működik tovább a megmaradó négy Aranypók üzlet, a társaság ugyanis tervei szerint 15 boltot bezár. A tovább üzemelő üzleteket a dolgozók működtetik, a jogok azonban a változatlan tulajdonosoké maradnak.