A Tesco veszi át az esztergomi tömegközlekedést

A Tesco veszi át az esztergomi tömegközlekedést

Az áruházlánc december 2-től kibővíti ingyenes buszjáratát a helyi közösségi közlekedés nélkül maradt, nyakig eladósodott városban. Első körben év végéig, de az sem kizárt, hogy tartós marad a különös modell.