
Közel két focipályányi pizza fogyott a Wolton a magyar-svájci EB-meccs alatt
Egy pécsi drukker 110 ezer forint értékben adott le pizzarendelést.
Ezek a legjobb italok a meccsnézéshez
A foci EB még azokat is lázba hozta, akik nem rajonganak különösebben a sportágért. Az egész ország egy emberként szurkolt a magyar válogatottnak, akik sajnos gyönyörű játékkal végül kiestek a németek elleni mérkőzés után. Bár a magyaroknak már nem szurkolhatunk, a foci Eb még tartogat bőven izgalmas meccseket a következő időszak forró estéire. A Gorenje összegyűjtött 3+1 könnyen elkészíthető frissítőt, amivel felemelő élmény lesz az otthoni meccsnézés.
Így legyél te a 12. játékos az EB-n!
2016 után a magyar válogatott ismét kivívta az Európa-bajnokságon való szereplését. Bár a selejtezőket csak a TV előtt izgulhatták végig a szurkolók, és Szoboszlai Dominik Izland elleni utolsóperces gólját is csupán a kanapéról felpattanva éljenezhettük, most az UEFA szabályainak betartása mellett ismét látogathatók a meccsek Hogyan hat a megtelt lelátók pezsgése, a sok hónapos bezártság utáni hirtelen társasági együttlét és éljenzés a játékosokra, és hogyan támogatják a szurkolók a csapatot a mérkőzések alatt? A Coca-Cola felkérésére Nagy Sándor sportpszichológus elemzi a helyzetet.
Jó, ha a tavalyi szintet hozza a sörpiac
A nagy sportesemények és zenei fesztiválok ellenére az alacsonyabb átlaghőmérséklet miatt elmaradt a várt kiemelkedően jó sörértékesítés a nyári hónapokban - olvasható a Magyar Nemzet pénteki számában.
A Foci Eb magyar sportsikerei nagyot lendítettek az üzletláncok forgalmán
Félidejéhez érkezett a futball Európa-bajnokság, és elmondhatjuk: a hipermarketek, a diszkontok és a kisebb élelmiszerboltok már biztosan nyertek az idei kontinenstornával. A vasárnapi magyar–belga meccs előtt a korábbiaknál is többen szerezték be a kánikulában jobban fogyó italokat, egyes élelmiszereket, illetve szurkolói kellékeket – tudta meg a Magyar Idők.
A Foci Eb az áruházláncok forgalmát is felpörgeti
Növekvő forgalomra számítanak az áruházak a labdarúgó Európa-bajnokság (Eb) alatt, nemcsak szurkolói termékekből, hanem sörből és rágcsálnivalókból is számottevően több fogy ilyenkor egy átlagos időszakhoz képest Magyarországon - közölték az áruházláncok.
Így ünnepli a magyar csapatot a Szentkirályi
A víz képlete és a kétgólos végeredmény egy képen.
Éves szinten a snackek 10 százalékát a sportesemények alatt ropogtatjuk el
Jelentősen megnő a chips-et és ropit fogyasztók aránya a sportesemények alkalmával, ha fociról van szó. A nagy események alatt fogy el a teljes éves eladás 10%-a. Bár a magyarok nem mondhatóak nassolós népnek, a foci VB és EB alatt eszik a legtöbb sós snacket. Érdekes módon az olimpia már nincs kimagasló hatással a fogyasztásra. Az Intersnack Magyarország Kft. (Chio) adatai szerint még mindig népszerűek a hagyományos ízesítések, de az utóbbi években a különleges ízek, a behatárolt ideig kapható termékújdonságok is egyre kedveltebbek a fogyasztók körében.
Vicceskedő facebookos szópárbaj az osztrák és a magyar Aldi között
Amint az a hvg.hu cikkéből kiderül, igazi facebookos párbaj zajlott a magyar Aldi és osztrák anyavállalata között az osztrák-magyar meccs kapcsán. Egy zsebkendőgyártó is beszállt.
Májusban csúcsra járt a lapostévék piaca
A GfK POS Tracking adatai azt mutatják, hogy a legutóbbi 2012-es labdarúgó-Európa-bajnokság idején tapasztaltakkal ellentétben idén hónapról hónapra egyenletesen növekednek a lapostévé-eladások. A piackutató szakemberei júniusra további növekményt valószínűsítenek. A bővüléshez mind a tradicionális, mind pedig az online kereskedők hozzájárultak.
A Foci Eb védjegyeit nem lehet csak úgy ukmukfukk felhasználni a reklámokban
Közeledik a Foci Eb, melyet még különlegesebbé tesz az, hogy a magyar csapat is részt vesz. Fontosnak tartotta az MLSZ és az ÖRT, hogy közös útmutatóban adjanak tájékoztatást azokról az elemekről, amelyek használata a reklámban engedélyhez kötött.
Nincs foci chips nélkül
Becslések szerint a hétvégén záródó foci-Eb meccseit nézve 360 tonna ropogtatnivalót rágcsáltak el a magyarok. Azonban nincs okunk a kockás hasak miatt aggódni a táplálkozási szakértő szerint, hiszen ha nem esünk túlzásba, nem a rágcsálnivalóval visszük be a legtöbb energiát és sót a szervezetünkbe.
Édeshármasban a focimeccs, a sör és a Sörperec
A Borsodi 10% ajándékkal, azaz 0,55 literes dobozos sörrel ünnepli a férfiakat a nyár folyamán, míg a Chio új termékét, a sós és szezámmagos ízesítésű Sörperecet mutatja be a nyári időszakban, a sporteseményhez kapcsolódóan.
Szeletelés helyett cseleznek és kapura lőnek az argentin diszkóban
Egy ismert sörmárka a férfiak két legnagyobb – a barátnőkre/feleségekre nézve legkárosabb – szenvedélyét egyesítette a sötét éjszaka leple alatt: a futballt és a bulizást. Jól hangzik, nem?
