
Győrfi Pál vitaminra vált
Győrfi Pál lesz a „Válts vitaminra!” kampány arca, a Swiss Laboratory szénsavas és szénsavmentes vitaminitalainak márkanagykövete. A most induló kampányban bepillantást nyerhetünk Győrfi Pál mozgalmas életébe, melyben a DeLaVie és a Fizzy italok is hozzájárulnak a szükséges napi vitaminbevitelhez.
A Detox nem buli!
A Detox nem buli! elnevezéssel kampány indult a fiatalok felelős és mértéktartó alkoholfogyasztásáért; a társadalmi összefogással megvalósuló kampány célja, felhívni a fiatalok figyelmét az alkohol veszélyeire, a sok esetben kialakuló későbbi függőségre és a szervezetre káros következményeire.
