
Csúszhat a romkocsma adó
A tavaszi ülésszakon valószínűleg nem tárgyalják már a kocsmaadót − legalábbis eddig nem illesztették a napirendbe a javaslatot. Az elképzelés szerint a világörökségi helyszíneken éjszaka is nyitva tartó vendéglátó-ipari egységek különadót, pontosabban felügyeleti díjat „kapnak”, ha az önkormányzatok élnek kivetésének lehetőségével.
