
Két új egységgel bővül a hazai McDonald’s-hálózat
Az M1-es autópálya két oldalán, több mint kétmilliárd forintos beruházás eredményeként épültek fel a hazai McDonald’s-étteremhálózat legújabb egységei. Az éttermek a McDonald’s legkorszerűbb külső- és belsőépítészeti tervei alapján, a „Jövő Élménye” koncepció szerint készültek el. A két étterem közül az M1 Bécs felé vezető oldalán, a Moson Pihenő területén (162-es kilométernél) elhelyezkedő egység a szeptember 8-án nyitotta meg kapuit, míg a Budapest felé vezető oldalon szeptember 14-től várják a vendégeket.
Elegánsabb stílusra vált a McDonald's
A McDonald's, Amerika legnagyobb gyorsétterem-lánca 56 éves fennállásának legjelentősebb stílusváltására készül: a cég azt tervezi, hogy 2015-ig egymilliárd dolláros költséggel elegánsabbá alakíttatja át az amerikai hálózat 14 ezer egységének túlnyomó többségét –közölte hétfőn a USA Today című napilap.
