
A Tetra Pak digitális megoldáscsomagja nyerte a MIMA Scale! díját
A rendszer csökkenti a költségeket és segít a termékek gyors piacra vitelében.
Az lesz sikeres, aki elfelejti a bevált módszereket és újat keres helyettük
Az Arc/Más rovatunkban Szabó Pétert, a Microsoft magyarországi ügyvezető igazgatóját kérdeztük.
A kkv-k többségének nincs digitalizációs stratégiája
Ezen a területen a kisebb hazai cégek jelentős lemaradásban vannak régiós versenytársaikhoz képest.
Sokat kaszál kasszátlan üzletével az Amazon
Nyilvánvalóan rentábilisan működik az Amazon év elején „beüzemelt", pénztár nélküli üzlete: máskülönben miért tervezne még idén további hatot megnyitni belőle?
Hub és Clara: az „okos” nyereségnövelő
Globális partnerségük keretében két stratégiai fontosságú területen kínál új üzleti megoldásokat a KPMG és a Microsoft. Az új, digitális megoldásokat kínáló portfólió, és a KPMG, Clara nevet viselő „okos” könyvvizsgálati platformja, a KPMG szakértelmére és a Microsoft intelligens felhőalapú szolgáltatásaira alapozva kínál innovatív üzleti szolgáltatásokat cégek számára.
Kétszer annyi pénze van a Google-nek, mint Magyarországnak
Ahogy az a 24.hu cikkéből kiderül, a Millward Brown idén is listába szedte a világ száz leggazdagabb társaságát. A Google az első két pozícióban helyet cserélt az Apple-lel, az Amazon pedig beverekedte magát a felső tízbe. Számos cég már régóta nem esett ki a jegyzékből.
Rekordokat döntöget az Apple
Ha az Apple ország lenne, a huszadik legnagyobb lenne a világban. Nagyobb, mint az európai olajszektor és közel akkora, mint a legnagyobb amerikai cégek sorában következő két óriásvállalat, az Exxon Mobil és a Microsoft együttvéve.
Több bevételt hoz az iPhone, mint az egész Microsoft
Az Apple egyetlen terméke több pénzt termelt az idei első negyedévben, mint a Microsoft teljes termékportfóliója.
A Microsofté lett a Skype - mégsem ő az igazi nyertes
A Microsoft még sosem költött ennyi pénzt felvásárlásra, mint a Skype esetében. Az üzletnek azonban nem a két cég lehet az igazi nyertese, hanem a világ legnépszerűbb közösségi oldala és a finn mobiltelefon-gyártó - írja az SG.hu.
