A Tetra Pak digitális megoldáscsomagja nyerte a MIMA Scale! díját

A Tetra Pak digitális megoldáscsomagja nyerte a MIMA Scale! díját

A rendszer csökkenti a költségeket és segít a termékek gyors piacra vitelében.

Az lesz sikeres, aki elfelejti a bevált módszereket és újat keres helyettük

Az lesz sikeres, aki elfelejti a bevált módszereket és újat keres helyettük

Az Arc/Más rovatunkban  Szabó Pétert, a Microsoft magyarországi  ügyvezető igazgatóját kérdeztük. 

A kkv-k többségének nincs digitalizációs stratégiája

A kkv-k többségének nincs digitalizációs stratégiája

Ezen a területen a kisebb hazai cégek jelentős lemaradásban vannak régiós versenytársaikhoz képest.

Sokat kaszál kasszátlan üzletével az Amazon

Sokat kaszál kasszátlan üzletével az Amazon

Nyilvánvalóan rentábilisan működik az Amazon év elején „beüzemelt", pénztár nélküli üzlete: máskülönben miért tervezne még idén további hatot megnyitni belőle?

Hub és Clara: az „okos” nyereségnövelő

Hub és Clara: az „okos” nyereségnövelő

Globális partnerségük keretében két stratégiai fontosságú területen kínál új üzleti megoldásokat a KPMG és a Microsoft. Az új, digitális megoldásokat kínáló portfólió, és a KPMG, Clara nevet viselő „okos” könyvvizsgálati platformja, a KPMG szakértelmére és a Microsoft intelligens felhőalapú szolgáltatásaira alapozva kínál innovatív üzleti szolgáltatásokat cégek számára.

Kétszer annyi pénze van a Google-nek, mint Magyarországnak

Kétszer annyi pénze van a Google-nek, mint Magyarországnak

Ahogy az a 24.hu cikkéből kiderül, a Millward Brown idén is listába szedte a világ száz leggazdagabb társaságát. A Google az első két pozícióban helyet cserélt az Apple-lel, az Amazon pedig beverekedte magát a felső tízbe. Számos cég már régóta nem esett ki a jegyzékből.

Rekordokat döntöget az Apple

Rekordokat döntöget az Apple

Ha az Apple ország lenne, a huszadik legnagyobb lenne a világban. Nagyobb, mint az európai olajszektor és közel akkora, mint a legnagyobb amerikai cégek sorában következő két óriásvállalat, az Exxon Mobil és a Microsoft együttvéve.

Több bevételt hoz az iPhone, mint az egész Microsoft

Több bevételt hoz az iPhone, mint az egész Microsoft

Az Apple egyetlen terméke több pénzt termelt az idei első negyedévben, mint a Microsoft teljes termékportfóliója.

A Microsofté lett a Skype - mégsem ő az igazi nyertes

A Microsofté lett a Skype - mégsem ő az igazi nyertes

A Microsoft még sosem költött ennyi pénzt felvásárlásra, mint a Skype esetében. Az üzletnek azonban nem a két cég lehet az igazi nyertese, hanem a világ legnépszerűbb közösségi oldala és a finn mobiltelefon-gyártó - írja az SG.hu.