
Most kell cukrot venni
A minap a Deutsche Bank elemzői gárdája már vételre buzdította befektetőit.
Mozambiki nádcukor érkezik a kaposvári cukorgyárba
Már megérkezett a koperi kikötőbe a 22 ezer tonna mozambiki nyers nádcukor, amelyet napokon belül a kaposvári cukorgyárban dolgoznak fel – írja a Somogyi Hírlap. A gyári technológia alkalmas a termék fogadására, nemrég csaknem 100 millió forintért fogadóállomást alakítottak ki a Magyar Cukor Zrt. üzemében.
Hétfőtől a boltokban a nádcukor
Hétfőtől már az üzletekben lehet a répából készült cukorral azonos minőségű, Brazíliából importált nádcukor, amelyet a Magyar Cukor Zrt. kaposvári gyárában, az ország egyetlen működő cukorgyárában dolgoznak fel – közölte Szeles Zoltán, a kaposvári gyár operatív igazgatója.
