
Élelmiszer-biztonsági példát mutattunk
2018. november 2-án zárult az Agrárminisztérium és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) törökországi élelmiszer-biztonsági intézményfejlesztési (Twinning) projektje. A közel három évig tartó magyar-francia-török együttműködés eredményeként létrejött projektet 2 millió euróval támogatta az európai uniós előcsatlakozási alap.
