hero
Store Insider
Becsült olvasási idő: 1 perc
Bulival térnek vissza a "neves" palackok

A Coca-Cola először 2013-ban dobta piacra a logót kiegészítő nevekkel ellátott, különleges palackjait.

Május 15-én este az „Oszd meg a Coca-Cola varázsát” Z-generációt célzó kampányától és az Astro Music beatjeitől lesz hangos az Akvárium NagyHallja.

Az este fellépői között szerepel a ValMar, Mihályfi Luca, Bruno, Blansch és az Éberkóma is. 

Vida Annamária, a Coca-Cola Magyarország szenior márkamenedzsere szerint „a digitális világban még fontosabb, hogy értékeljük a barátságokat és a személyes emberi kapcsolatokat. A márka idei kampánya arra emlékeztet, hogy a legszebb emlékek akkor születnek, amikor együtt vagyunk és együtt bulizunk.”

A meglepetésekről és nyereményekről a Coke Appon keresztül lehet részleteket megtudni. A Kerényi Virág divattervezővel való együttműködés részeként izgalmas aktivitásokra számíthatnak a rajongók, de lehetőség lesz egyedi ajándékok készítésére is. 

Az idei kampány részeként a személyre szabott, névvel vagy trendi kifejezéssel készült Coca-Cola dobozok és palackok áprilistól egészen nyár végéig elérhetők lesznek a magyarországi üzletekben.