„2012. november 20-án „Több mint kétszáz tonna cukrot foglaltak le a hatóságok” címmel, a NÉBIH közleménye alapján közölt egy hírt az Élelmiszer Online.
A cikk alapját a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) azon – első kiadású – közlése képezte, melyet a NÉBIH rövid időn belül saját hatáskörében visszavont, és helyette a ma is olvasható változatot tette közzé.
/http://www.nebih.gov.hu/aktualitasok/hirek/11_20_cukor_ellenörzes.html/
A NÉBIH az első változatban a szakmában „aszódi vállalkozás”-ként ismert cégünket olyan összefüggésbe hozta (összekeverve egy sárospataki vállalkozással), mintha részesei lennénk a kifogásolt visszaélésnek. Ezzel szemben a cégünknél lefolytatott vizsgálat mindent az előírásoknak megfelelően rendben talált.”

