Becsült olvasási idő: 1 perc
Westernkampánnyal éled fel a Szalon

Átpozicionálta két fő márkáját a Pécsi Sörgyár: a Szalon új arculatot is kap, a Radlert pedig a nők és a férfiak körében is népszerűvé akarják tenni. A kampányokat a Boost Branding készítette, az ügynökség tavaly nyerte meg a Pécsi Sörgyár tenderét.

A Szalon sör csomagolásváltással és új márkakoncepcióval jön ki, ami egy magyar viszonyok közé ültetett western. A márka új territóriuma a Dél-Nyugat, a  Szalon sör pedig maga a Dél-Nyugat Hőse. Az új koncepció elsőként egy videóval jön ki, amelynek elkészítésében a Pop Film működött közre, a rendező Herz Péter, az operatőr pedig Gosztola Ábris volt. A videón kívül internet alapú nyereményjátékkal is készülnek, ami Kincsvadászat névre hallgat, továbbá a Facebook kommunikációt is szeretnék aktivizálni. A vadnyugat koncepció végig fogja kísérni a márka megjelenéseit.

A Radler a sör és üdítő kombinációból szeretne kihozni valamit, ezen alapszik a nemek harca kommunikációs stratégia. A reklámok hol az egyik, hol a másik nem sikerével végződő küzdelmeket mutatnak be, a szlogent is férfi és női verzióval is ellátva. A Radler-kampány is kiterjed a facebookra, illetve bannereket és rádióreklámot is csatolnak hozzá.