
Mikor lesz itthon pacalos chips?
A rendszerváltás után nálunk is nagyon felfutott a chipsfogyasztás: több TSZ is a gyártásra állt át. Ez már a múlté, a multik egyben kezelik az egész régiót.

A rendszerváltás után nálunk is nagyon felfutott a chipsfogyasztás: több TSZ is a gyártásra állt át. Ez már a múlté, a multik egyben kezelik az egész régiót.
