Takarékos adatközpontoktól a papírmegemmisítési stratégiáig

Takarékos adatközpontoktól a papírmegemmisítési stratégiáig

5+1 tipp a hatékony információmenedzsmenthez.

Akár húszmilliós bírságot is kaphatnak a hozzáférési jogot megsértő cégek

Akár húszmilliós bírságot is kaphatnak a hozzáférési jogot megsértő cégek

A vállalatoknak Magyarországon is különösen ügyelniük kell a hozzáférési jog megfelelő betartására. A jogsértés súlyos szankciókkal jár, van már precedens 20 millió forintos adatvédelmi bírságra is.

Államosították a mobilfizetést

Államosították a mobilfizetést

Tavaly az utolsó szavazások egyikén megszavazták a korábban élesen bírált jogszabályt, így  állami monopóliummá vált az autópályadíj, az összes közlekedési jegy, a parkolás, sőt bármilyen önkormányzati vagy állami résztulajdonú cég bármiféle szolgáltatásának mobilos megvásárlása.