Államosították a mobilfizetést

Államosították a mobilfizetést

Tavaly az utolsó szavazások egyikén megszavazták a korábban élesen bírált jogszabályt, így  állami monopóliummá vált az autópályadíj, az összes közlekedési jegy, a parkolás, sőt bármilyen önkormányzati vagy állami résztulajdonú cég bármiféle szolgáltatásának mobilos megvásárlása.