
Szezonvég a citromfarmon
2010-ben kezdték telepíteni a citromot, ma ott tartanak, hogy a november-decemberi szüretkor szinte már a ládába szedéskor gazdája van szinte minden egyes gyümölcsnek.

2010-ben kezdték telepíteni a citromot, ma ott tartanak, hogy a november-decemberi szüretkor szinte már a ládába szedéskor gazdája van szinte minden egyes gyümölcsnek.
