Szezonvég a citromfarmon

Szezonvég a citromfarmon

2010-ben kezdték telepíteni a citromot, ma ott tartanak, hogy a  november-decemberi szüretkor szinte már a ládába szedéskor gazdája van szinte minden egyes gyümölcsnek.