
„Által mennék..."
Csónakkal csempészett a Tiszán át cigarettát két magyar állampolgár Ukrajnából péntek hajnalban - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Csónakkal csempészett a Tiszán át cigarettát két magyar állampolgár Ukrajnából péntek hajnalban - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
