Becsült olvasási idő: 0 perc
„Által mennék..."

Csónakkal csempészett a Tiszán át cigarettát két magyar állampolgár Ukrajnából péntek hajnalban - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Fülöp Gergely őrnagy elmondta, a két férfit elfogták, a csónakjukban tizenötezer doboz, mintegy 12 millió forint értékű cigarettát találtak.

Az ügyben a Nemzeti Adó- és Vámhivatal indított eljárást.