
Logisztikai terminál épül Debrecenben
Kétszázhatvan kamion parkolására alkalmas létesítmény alapkövét tették le.
Megnyílt Kelet-Magyarország legnagyobb agrár-seregszemléje
"Az elmúlt 20 évet elveszítettük." Kemény szavak a 33. Farmer Expó megnyitóján.
Guinness-rekord: 75 ezer tojásból készült a világ legnagyobb rántottája Debrecenben
A világ legnagyobb rántottáját a Tranzit-Food "Csibém" csapata készítette el debreceni Nagytemplom előtti téren.
Megújult a debreceni METRO
Az áruházlánc 2022-től folyamatosan alakítja át hazai áruházait.
Debrecenben megnyílt a második INTERSPAR hipermarket
A hárommilliárd forintból épült INTERSPAR áruház Debrecen családias városrészében várja a vásárlókat.
A hazai mezőgazdaság kihívásairól tartottak konferenciát Debrecenben
Az agrárképzést folytató hazai felsőoktatási intézmények PhD hallgatói mutatták be kutatási eredményeiket.
Megkezdődött a Farmer Expo
17 ezer négyzetméteren mintegy 330 kiállító mutatkozik be.
Okosélelmiszer szendvicsalap készül Debrecenben
Kilenc hónap alatt elkészült a Vitajó cipót is gyártó Hajdúsági Sütödék-csoport debreceni új üzeme, a csaknem egymilliárd forintos beruházást 800 ezer euró európai uniós támogatás felhasználásával valósították meg - közölte a cégcsoport vezérigazgatója az MTI-vel.
Új csomagológyár nyilt Debrecenben
Elkészült a tizenkét országban jelen lévő, német Deufol hétmilliárd forintos beruházással megvalósult debreceni gyára, a logisztikai központot és csomagolóüzemet Elek Gergő regionális operatív igazgató mutatta be.
Debrecenben kötelező a maszk a piacokon
A debreceni élelmiszerpiacokon csütörtöktől kötelező maszkot viselni vagy a szájat és az orrot teljes egészében elfedni kendővel, sállal.
Új központot épít a BHS
A debreceni raktár egy hét és félmilliárd forintos összköltségű beruházás része, amelyhez 3,4 milliárd forint támogatást nyújtott a magyar állam. A megvalósuló logisztikai raktár 2021 elején kezdi meg működését, a beruházássorozat százhatvanöt új munkahelyet teremt.
Megújult Magyarország első Rossmann üzlete
Egy cég történetében is hatalmas fejlődés, ami 26 év alatt végbemegy. Ezt szépen szimbolizálja a Rossmann Jerikó utcai üzlete, mely 1993-ban az áruházlánc első boltjaként nyitotta meg kapuit a magyar vásárlók előtt, idén pedig teljes felújításon és jelentős bővítésen átesve várja ismét a Debrecenieket.
Folyik az élelmiszermentés Debrecenben
Debrecen „élelmiszermentő város" lett - mondta Széles Diána (Fidesz-KDNP), a város szociális területet felügyelő alpolgármestere, amikor a Hajdúsági Sütödék telephelyéről útnak indították az első városi élelmiszermentő adományt a családok helyi átmeneti otthonába és a hajléktalanok menedékhelyére.
