
Az Adidas sem szennyez tovább
Az Adidas német sportmárka 2020-ig kiiktatja termékei teljes előállítási folyamatából a veszélyes kémiai anyagokat. A hírt a Greenpeace közölte szerdán Herzogenaurachban. A környezetvédelmi szervezet a cég lépését sikerként értékelte, és visszavonta a Dirty Laundry 2 (Piszkos mosoda) című nemzetközi jelentését. Korábban a Puma és a Nike is engedett a nyomásnak.
