
Még egy kis naptejet a kávéba?
Kevés jobb dolog van a tengerparti pikniknél. Kevés rosszabb dolog van, mint amikor homok kerül a nevezett piknik ételeibe. Ezek közül is az egyik, amikor már végre egy finom, homokmentes szendvicshez nyúlnánk, de az étel íze a kezünkről átvándorolt fényvédőkrém „aromájával” lesz terhes. Az írás a Foodbeast cikke alapján készült.
