Kisbuszt vesz az ötmilliós támogatással a Démétér Alapítvány

Kisbuszt vesz az ötmilliós támogatással a Démétér Alapítvány

Idén nyolcadik alkalommal rendezték meg a dm jótékonysági focitornáját április végén.

Nőhet a sörfogyasztás a VB alatt

Nőhet a sörfogyasztás a VB alatt

Megkezdődött a világ legnagyobb labdarúgó tornája és ha az időjárás meleg marad, a sörfogyasztási csúcsok is megdőlhetnek.

Másodszor rendezte meg jótékonysági focitornáját a dm

Másodszor rendezte meg jótékonysági focitornáját a dm

A dm május 8-án rendezte meg a II. dm jótékonysági focitornát, az eseményen a dm három saját csapattal képviseltette magát, beszállítói partnerei kilenc csapattal neveztek a tornára. A nevezési díjakból befolyt 3 millió forinttal a koraszülött-mentésben úttörő szerepet vállaló Peter Cerny Alapítványt támogatták a résztvevők.

Véget ért a Danone gyermekfocikupájának debreceni fordulója

Véget ért a Danone gyermekfocikupájának debreceni fordulója

10-12 éves, állami gondoskodásban élő gyerekek vettek részt a Danone Focikupa a Gyermekekért egészségnappal egybekötött debreceni fordulóján, amelyet szombaton tartottak az Oláh Gábor utcai stadionban.  A vállalat társadalmi támogató programja keretében 6 városban tart előválogatót állami gondoskodásban élő, labdarúgó gyerekcsapatok körében, amelyek győztesei budapesti döntőn vesznek részt. A debreceni győztesnek, a Debreceni Nevelőszülői Hálózat csapatának is esélye van arra, hogy Magyarországot képviselheti majd Párizsban, a világ legnagyobb gyermekeknek szóló labdarúgó tornáján, ahol a program nemzetközi fővédnökével, Zinedine Zidane-nal is találkozhatnak. A Danone programját az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Debrecen Város Önkormányzata is elvi támogatásban részesítette, a rendezvényen Dr. Barcsa Lajos alpolgármester, valamint Bódi Ádám és Szakály Péter válogatott labdarúgók személyesen is részt vettek, kifejezve támogatásukat.

Partnerséget alakított ki az Európai Labdarúgó-szövetséggel a PepsiCo

Partnerséget alakított ki az Európai Labdarúgó-szövetséggel a PepsiCo

A  PepsiCo bejelentette, hogy új partnerséget alakít ki az Európai Labdarúgó-szövetséggel (UEFA). A Lay's, a Gatorade és a Pepsi lesz a bajnokság vezető márkája; emellett a PepsiCo a Doritos, Lipton és 7UP márkákat is beveszi majd a szponzorációs programba. A PepsiCo megállapodása az UEFA Bajnokok Ligájával még a 2015/16-os szezon kezdetét megelőzően, július 1-én lépett hivatalosan is életbe.

Focisták a Durex legújabb reklámjában

Focisták a Durex legújabb reklámjában

A reklámipar számára a világbajnoksággal járó izgalmakból a Durex is kivenné a részét új reklámjával, amelyben a focisták hatalmas, színpadra illő eséseit és szenvedését használja fel a helyzet visszásságainak bemutatására - írja az Adweek. 

„Unicum – több mint 220 éve verhetetlen!”

„Unicum – több mint 220 éve verhetetlen!”

Az Unicum is készül a hamarosan startoló brazíliai foci VB-re! Mégpedig egy, a sporteseményen résztvevő válogatott csapatok nemzeti színeibe csomagolt limitált kiadással!

Kóstolja meg Brazíliát!

Kóstolja meg Brazíliát!

Két év alatt a két legjelentősebb sporteseményt rendezi meg Brazília, a labdarúgó világbajnokságot és az olimpiát. Soha vissza nem térő alkalom egy rendhagyó innovációra.

Messi lett a Gillette reklámarca

Messi lett a Gillette reklámarca

Lionel Messi lett a Gillette globális reklámarca, már vele készül a borotvamárka Inner Steel-kampánya is.

Fogynak a szurkolók!

Fogynak a szurkolók!

Az ugyanazon profi labdarúgócsapatért rajongó és hasonló egészségi célokat kitűző férfiakkal való közös focizás segíthet a résztvevőknek a fölösleges kilóktól való megszabadulásban - ajánlja egy skót tanulmány, amelyet a The Lancet című folyóirat közölt.

Nincs foci chips nélkül

Nincs foci chips nélkül

Becslések szerint a hétvégén záródó foci-Eb meccseit nézve 360 tonna ropogtatnivalót rágcsáltak el a magyarok. Azonban nincs okunk a kockás hasak miatt aggódni a táplálkozási szakértő szerint, hiszen ha nem esünk túlzásba, nem a rágcsálnivalóval visszük be a legtöbb energiát és sót a szervezetünkbe.

Közel 42 millió a focicsapatoknak

Közel 42 millió a focicsapatoknak

A 2012. március 1. és május 15. között futó akcióval a Borsodi Sörgyár közel 42 millió forinttal támogatta a hazai labdarúgást, közvetlenül az NB I-es és NB II-es csapatokat. 

Már nem csak Fradi-sört ihatunk

Már nem csak Fradi-sört ihatunk

Dudás Hunor, a DVTK-t működtető Diósgyőr FC Kft. ügyvezető igazgatója és Kerekes Péter, a Dreher Sörgyárak Zrt. marketingigazgatója csütörtökön közös sajtótájékoztató keretében „leleplezte” a DVTK-sört.

Bravúros játékkal győzött a Spar Magyarország csapata

Bravúros játékkal győzött a Spar Magyarország csapata

Nemrégiben rendezték az FMCG Kereskedők I. Foci Tornáját amelyen a konkurenciaharcot félretéve nemes küzdelemben,a a dobogó elaő három helyét a Spar, a CBA és a Tesco foglalta el.