
Kisbuszt vesz az ötmilliós támogatással a Démétér Alapítvány
Idén nyolcadik alkalommal rendezték meg a dm jótékonysági focitornáját április végén.
Nőhet a sörfogyasztás a VB alatt
Megkezdődött a világ legnagyobb labdarúgó tornája és ha az időjárás meleg marad, a sörfogyasztási csúcsok is megdőlhetnek.
Másodszor rendezte meg jótékonysági focitornáját a dm
A dm május 8-án rendezte meg a II. dm jótékonysági focitornát, az eseményen a dm három saját csapattal képviseltette magát, beszállítói partnerei kilenc csapattal neveztek a tornára. A nevezési díjakból befolyt 3 millió forinttal a koraszülött-mentésben úttörő szerepet vállaló Peter Cerny Alapítványt támogatták a résztvevők.
Véget ért a Danone gyermekfocikupájának debreceni fordulója
10-12 éves, állami gondoskodásban élő gyerekek vettek részt a Danone Focikupa a Gyermekekért egészségnappal egybekötött debreceni fordulóján, amelyet szombaton tartottak az Oláh Gábor utcai stadionban. A vállalat társadalmi támogató programja keretében 6 városban tart előválogatót állami gondoskodásban élő, labdarúgó gyerekcsapatok körében, amelyek győztesei budapesti döntőn vesznek részt. A debreceni győztesnek, a Debreceni Nevelőszülői Hálózat csapatának is esélye van arra, hogy Magyarországot képviselheti majd Párizsban, a világ legnagyobb gyermekeknek szóló labdarúgó tornáján, ahol a program nemzetközi fővédnökével, Zinedine Zidane-nal is találkozhatnak. A Danone programját az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Debrecen Város Önkormányzata is elvi támogatásban részesítette, a rendezvényen Dr. Barcsa Lajos alpolgármester, valamint Bódi Ádám és Szakály Péter válogatott labdarúgók személyesen is részt vettek, kifejezve támogatásukat.
Partnerséget alakított ki az Európai Labdarúgó-szövetséggel a PepsiCo
A PepsiCo bejelentette, hogy új partnerséget alakít ki az Európai Labdarúgó-szövetséggel (UEFA). A Lay's, a Gatorade és a Pepsi lesz a bajnokság vezető márkája; emellett a PepsiCo a Doritos, Lipton és 7UP márkákat is beveszi majd a szponzorációs programba. A PepsiCo megállapodása az UEFA Bajnokok Ligájával még a 2015/16-os szezon kezdetét megelőzően, július 1-én lépett hivatalosan is életbe.
Focisták a Durex legújabb reklámjában
A reklámipar számára a világbajnoksággal járó izgalmakból a Durex is kivenné a részét új reklámjával, amelyben a focisták hatalmas, színpadra illő eséseit és szenvedését használja fel a helyzet visszásságainak bemutatására - írja az Adweek.
„Unicum – több mint 220 éve verhetetlen!”
Az Unicum is készül a hamarosan startoló brazíliai foci VB-re! Mégpedig egy, a sporteseményen résztvevő válogatott csapatok nemzeti színeibe csomagolt limitált kiadással!
Kóstolja meg Brazíliát!
Két év alatt a két legjelentősebb sporteseményt rendezi meg Brazília, a labdarúgó világbajnokságot és az olimpiát. Soha vissza nem térő alkalom egy rendhagyó innovációra.
Messi lett a Gillette reklámarca
Lionel Messi lett a Gillette globális reklámarca, már vele készül a borotvamárka Inner Steel-kampánya is.
Fogynak a szurkolók!
Az ugyanazon profi labdarúgócsapatért rajongó és hasonló egészségi célokat kitűző férfiakkal való közös focizás segíthet a résztvevőknek a fölösleges kilóktól való megszabadulásban - ajánlja egy skót tanulmány, amelyet a The Lancet című folyóirat közölt.
Nincs foci chips nélkül
Becslések szerint a hétvégén záródó foci-Eb meccseit nézve 360 tonna ropogtatnivalót rágcsáltak el a magyarok. Azonban nincs okunk a kockás hasak miatt aggódni a táplálkozási szakértő szerint, hiszen ha nem esünk túlzásba, nem a rágcsálnivalóval visszük be a legtöbb energiát és sót a szervezetünkbe.
Közel 42 millió a focicsapatoknak
A 2012. március 1. és május 15. között futó akcióval a Borsodi Sörgyár közel 42 millió forinttal támogatta a hazai labdarúgást, közvetlenül az NB I-es és NB II-es csapatokat.
Már nem csak Fradi-sört ihatunk
Dudás Hunor, a DVTK-t működtető Diósgyőr FC Kft. ügyvezető igazgatója és Kerekes Péter, a Dreher Sörgyárak Zrt. marketingigazgatója csütörtökön közös sajtótájékoztató keretében „leleplezte” a DVTK-sört.
Bravúros játékkal győzött a Spar Magyarország csapata
Nemrégiben rendezték az FMCG Kereskedők I. Foci Tornáját amelyen a konkurenciaharcot félretéve nemes küzdelemben,a a dobogó elaő három helyét a Spar, a CBA és a Tesco foglalta el.
