
"Köszi Anyu!" Szocsiban is
A 2014. évi Szocsi Téli Olimpiai Játékok lezárultával a P&G a sport nagyköveteinek kiváló teljesítménye előtt tisztelegve sem feledkezik meg az édesanyákról, akik végigkísérték őket ezen a hosszú és fantasztikus úton, amely a Játékokig vezetett.
Szocsi sem úszta meg a vendégutas márkákat
Az olimpiákon vannak hivatalos szponzorok, amelyek sok pénzt fizetnek azért, hogy minden sarkon villoghasson a logójuk, és reklámjaikban használhassák az olimpiai mozgalom jelképeit, szlogenjeit. És vannak olyan márkák, amelyek nem fizetnek egy dollárt sem, mégis többet beszélünk róluk, mint a hivatalos támogatókról. A Marketing Week összegyűjtötte az idei Szocsi téli olimpia öt legjobb fű alatti marketingötletét.
Köszi Anyu! – egy fotós szemével
A Procter&Gamble (P&G), az ötkarikás játékok világszintű partnere, „Köszi Anyu!” programja keretében egyedülálló fotókiállítással tiszteleg az édesanyák előtt a 2014. évi Szocsi Téli Olimpiai Játékok alkalmából. A P&G őszintén hisz abban, hogy minden édesanya, legyen szó aranyérmes olimpikonok vagy eleven gyermekek szülőjéről, megérdemli a támogatást és az elismerést mindennapi fáradozásaiért.
Nézzék meg ezt a Guinness reklámot, mielőtt betiltják!
Az előzetes hírek szerint csak csütörtökig látható a Guinness kedden megjelent reklámja, amely két amerikai biathlonistáról, Tracy Barnesról és ikertestvéréről, Lanny Barnesról szól. Szívmelengető.
