Megtört a jég!

Megtört a jég!

Négy éve nem volt olyan hideg a Balaton környékén, hogy télen is lehessen szüretelni. Az időjárás azonban megkegyelmezett a balatoni borászoknak és idén ismét készíthettek jégbort.