Becsült olvasási idő: 0 perc
2,5 millióra büntették az Auchant

Két és fél millió forintos élelmiszerellenőrzési bírsággal sújtotta a Pest Megyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Igazgatósága az Auchan Magyarország Kft.-t., mert az egyik megyei áruházban lejárt szavatosságú élelmiszereket találtak - közölte Kiss Attila, a kormányhivatal kommunikációs vezetője. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!