A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
„A mi iskolánk, mi Tescónk”
A Tesco 2011. március 25-én meghirdette a „A mi iskolánk, a mi Tescónk” versenyét Mohácson, melynek keretében az áruházlánc pénzbeli támogatást ajánlott fel iskoláknak az oktatás fejlesztésére, illetve az iskolák diákjainak támogatására. A mohácsi Tesco áruház vásárlói helyi és környékbeli iskolákat támogathattak szavazataikkal. A versenyt a Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda nyerte, amely így egymillió forinttal lett gazdagabb.
