
Vegyék, vigyék 2012 legutolsó és rendhagyó Élelmiszerét!
Találkozzunk jövőre is!
Jó pihenést, kellemes ünnepeket és vidám, boldog új évet kíván mindenkinek az Élelmiszer szaklap csapata!

Bizony - és végre - vége ennek a küzdelmes 2012-es évnek. Ez már okot ad az örömre. Hátha még végiglapozzák idei utolsó lapszámunkat, amelyben 22 oldalon számolunk be az év legfontosabb történéseiről, és CSAK a jó dolgokról. Ezzel kívánunk boldog karácsonyt és még boldogabb új évet minden olvasónknak, barátunknak és partnerünknek!

Vegyék, vigyék 2012 legutolsó és rendhagyó Élelmiszerét!
Találkozzunk jövőre is!
Jó pihenést, kellemes ünnepeket és vidám, boldog új évet kíván mindenkinek az Élelmiszer szaklap csapata!