Az épületben lévő lakásokból tizenegy embert kellett kimenekíteni, akik közül hat lakót füstmérgezés gyanújával a mentők kórházba szállítottak – közölte Kisdi Máté, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság szóvivője. Elmondta: az áruház 600 négyzetméteren égett. A tüzet eloltották és folyik az épület átszellőztetése.

Korábban Neubauer István, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság ügyeleti osztályvezetője azt közölte, hogy az épületből öt embert kellett kimenekíteni, akkor személyi sérülésről nem tudott beszámolni.

