A lap megjegyzi: a cég tőzsdére vonulási szándéka erős hullámzást mutat. A cég tavaly októberben bejelentette ezirányú tervét, október 6-án már a BÉT fel is vette a terméklistára a cég részvénycsomagját, kereskedni azonban még nem lehetett vele. Novemberben a piaci folyamatokra hivatkozva napirendre tűzték a visszaalakulást zrt-vé, és a tőzsdére vonulás elhalasztását. Mostani bejelentésük szerint ez a folyamat akadt meg.
Wáberer György, a cég elnök-vezérigazgatója tavaly júliusban lett miniszterelnöki megbízott, és emellett 2015 májusában a Magyar Fuvarozók Egyesületének elnökévé is megválasztották.

