"Mivel naponta szembesülünk a nagy sörcégek kiszorítási kísérleteivel, nem maradt más hátra, mint olyat csinálni, amire más nem képes: házhoz szállítjuk a termékeinket.
Kétségtelenül atipikus megoldást választottunk, de lépnünk kellett. Nincs mit finomkodni: a nagy sörgyártók árháborút indítottak ellenünk" - nyilatkozta Lénárd András tulajdonos a Világgazdaságnak.
A sörmárka tulajdonosa azt is elmondta, hogy gyártókapacitásukat tavaly elsősorban a magyarországi piaci reményeikre alapozva bővítették. A teljes interjú a vg.hu oldalán olvasható.

