Instagram-posztokkal fűthető az Erzsébet téri Nescafé-installáció, a forró és gőzölgő piros óriásbögre. Arról, hogy a járókelők megpihenhessenek a kivételesen kívülről melegítő ikonikus tárgy mellett, az Instagram felhasználói gondoskodhatnak.
Minden #warmupBP hashtaggel ellátott, az Instagramra feltöltött fotóért 5 percnyi melegség jár az arra sétálóknak. A bögre 180 centiméter magas, 134 centiméter átmérőjű. A közel 2,4 köbméter térfogatú bögrébe, ha kávéval töltenénk meg, közel 2 400 liter, azaz kb. 12 000 hagyományos méretű Nescafé-bögrét lehetne megtölteni. Ennyiből az V. kerület belvárosi részének minden lakosát meg lehetne vendégelni egy csésze kávéra.
"A Nescafé 3in1 Warmy Caramel új, limitált ízünk bevezetéséhez időzítettük rendhagyó kültéri kampányunkat, amelyhez - a Nescafénál már hagyományos módon - közösségi média aktiváció is tartozik" - mondta el Mátyus Anna, a Nescafé brand managere.
A Nescafé-óriásbögre digitális kampányát a HPS Digital csapata készítette:
Hollós Csaba - kreatív igazgató
Persely Tamás - Copywriter
Probáld Attila - Business Unit Director
Komlós Judit - Senior Account Manager
Horváth Gergely - Junior Account Executive
A bögrét bemutató rövid videó:
Tölts fel egy hangulatos képet az Instára #warmupBP hashtaggel és melegíts fel valakit az Akváriumnál! A péntek éjfélig hashtagelők között NESCAFÉ ajándékcsomagot sorsolunk ki.Hivatalos játékszabályzat: http://bit.ly/Nescafe_szabalyzat_0204
Közzétette: NESCAFÉ – 2016. február 4.

