A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Parragh támogatja a hamburgeradót
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke támogatja a hamburgeradó bevezetését. Parragh László az InfoRádió Aréna című műsorában elmondta, miért célszerű a kormánynak beavatkoznia, és hogy az új adóteher egy részét a gyártók biztos áthárítják a vásárlókra, a másik részét viszont kénytelenek lesznek lenyelni. A hamburgeradó mellett a minimálbérek felfüggesztésének következményeiről is beszélt.
