Becsült olvasási idő: 2 perc
Parragh támogatja a hamburgeradót

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke támogatja a hamburgeradó bevezetését. Parragh László az InfoRádió Aréna című műsorában elmondta, miért célszerű a kormánynak beavatkoznia, és hogy az új adóteher egy részét a gyártók biztos áthárítják a vásárlókra, a másik részét viszont kénytelenek lesznek lenyelni. A hamburgeradó mellett a minimálbérek felfüggesztésének következményeiről is beszélt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!