Becsült olvasási idő: 1 perc
Új kampányt indított a Coke Zero

„A te idényed. Nincs kompromisszum”, ezzel a mottóval kezdi idei második féléves német kampányát a Coca-Cola Zero, amelyet a berlini Plantage ügynökség készített - írja a Werbe und Verkaufen.

A kampánnyal párhuzamosan fut a „Minden a futball” elnevezésű internetes akció, amely során Frank Buschmann televíziós műsorvezető a felhasználók hétköznapi videóit kommentálja élő közvetítői stílusban. Az akcióra három, Manuel Neuer világbajnok német labdarúgóval készült szpot hívja fel a figyelmet.

Augusztus végén egy hat hetes promóciót indítanak, 18 Bundesliga-egyesület színeiben lesz kapható a Coke Zero. Mindezt tv-szpottal és különböző nyereményjátékokkal reklámozzák majd. Az online feladatok megtervezéséért és megvalósításáért a wiesbadeni Scholz & Volkmer, a pr-kommunikációért és a közösségi médiában folytatott tevékenységekért a berlini Fischer Appert Relations felel, a megbízott médiaügynökség pedig a düsseldorfi Mediacom.

A hírt a Médianéző nemzetközi tematikus hírfigyelő szolgáltatásának köszönhetjük!