Becsült olvasási idő: 1 perc
Véget ért a Kaiser nyereményjátéka

„Fenséges nyereményjáték a császártól.” 

A nyereményjátékban 2 500 000 Ft összértékben, 58 db 10 000 Ft értékű ajándékcsomag mellett 9 darab 100 000 forint készpénz, és a fődíj, nettó 1 000 000 Ft talált gazdára. A fődíjat Laczkó Beáta, jászfényszarui lakos nyerte meg, akit személyesen keresett fel otthonában Benedek László, a Kaiser Food Kft. ügyvezető igazgatója.

kaiBeátát barátai viccesen „beteges játékosnak” is hívják, mert szenvedélye a különböző nyereményjátékokon való részvétel, legyen az akár on-line vagy telefonos, de levélben is pályázott már több alkalommal. Eddigi legnagyobb nyereménye egy okostelefon volt tavaly karácsonykor, amellyel a fiának szerzett nagy örömöt. Most sem jöhetett volna jobbkor a nyeremény, mert lakásfelújítás előtt állnak, illetve a fia abba a korba ért, hogy jogosítványt szerezhet, így a jogosítvány mellé az igazi meglepetés egy autó lesz a családnak, így nem is kell tovább gondolkodniuk, hogy mire költsék a Kaiser 1 000 000 Ft-os főnyereményét.

Beáta családjának kedvenc húskészítménye a Kaiser Arany Pulyka füstölt-hámozott virsli, mert a minősége mellett, tapasztalata szerint, nemcsak a főzést, de a sütést is ez a virsli bírja a legjobban. Ám a szerencsét másik Kaiser termék hozta meg számára, ugyanis a Kaiser Kacsa és Snidlinges májas egyidejű vásárlása után küldte el a nyerő pályázatot.