Kiss György Károly, a leváltott elnök elmondta, hogy munkaviszonyának megszüntetését saját maga kezdeményezte. A cég vezetésével Varga László termelési igazgatót bízták meg. A balatoni halászat átalakítási és értékesítési terve a múlt év végén vett fordulatot, amikor a cégvezetés holdinggá alakításról szóló terveit elvetették. Az új elképzelések a társaság közcélú és profitorientált tevékenységeinek szétválasztásáról szólnak, értékesíthetővé téve a cég halastavait, feldolgozóüzemét – írja a Napi Gazdaság.
elelmiszer.hu.

