Becsült olvasási idő: 1 perc
A kormány együttműködést kér a multiktól

A kormány eltökélt a stabil és kiszámítható gazdasági és szabályozási környezet megteremtésében - erősítette meg Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter a Nemzetközi Vállalatok Magyarországi Társaságának közgyűlésén, ahol a tárca közleménye szerint a jelenlévőktől együttműködést kért a Magyarország iránti befektetői bizalom helyreállításához.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!