A léalma alacsony felvásárlási ára miatt demonstráltak az almatermelő gazdák mezőgazdasági járműveikkel a 41-es főúton. Mint arról korábban beszámoltunk a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (MAGOSZ) közleményben hangsúlyozta a helyzet tarthatatlanságát. Az agrárminiszter is kiállt a termelők mellett és mielőbbi megoldást szorgalmazott.


