Becsült olvasási idő: 1 perc
Három évig maradnak a válságadók

Az újonnan kivetett szektoriális válságadók a következő három évben szerves részét képezik majd a magyar gazdaságpolitikának – nyilatkozta Orbán Viktor a norvég miniszterelnökkel tartott közös sajtótájékoztatóján – írja a Reuters.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!