Márciusban dönthet a kormány a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) által elkészített sertésstratégiáról, amelynek fő célja a jelenlegi hárommilliós hízóállomány duplájára növelése – írja a Magyar Nemzet.
A kormány nemrégiben tárgyalta a sertésstratégiát, a miniszterelnök a program végrehajtásának részleteiről egyeztetéseket kért az érintett tárcáktól. A minisztérium tájékoztatása szerint az intézkedéscsomag március elején kerül ismét a kormány elé.

