Becsült olvasási idő: 1 perc
„Unicumok” Somogyból

A világ egyik legnagyobb fermentálója épül a Magyar Cukor Zrt. kaposvári gyárában, ahol saját fejlesztés alapján 2007 óta termelnek energiát répaszeletből.

bio„A több mint egymilliárd forintos beruházáshoz a gyár 540 millió forint állami támogatást nyert el, s ezzel rendkívül fontos lépést tett abba az irányba, hogy a napi 20-22 millió forintot kitevő energiaigényét teljes egészében a földgáznál olcsóbb biogázból fedezze” – mondta Hájos László, a cég vezérigazgató-helyettese.

„A biogázüzem kapacitását jelzi, hogy az képes volna ellátni egy harminc-negyvenezer lakosú város fűtését, de ami a legfontosabb: már most saját előállítású energiából fedezzük energiaigényünk 75-80 százalékát. Az a célunk, hogy cukorgyárként a világon elsőként 2013-ban teljes önellátásra rendezkedjünk be, és ezzel évente hárommilliárd forint energiaköltség-megtakarítást érjünk el” – jelentette ki a szakember.

Ugyancsak biztos megélhetést, ígéretes, hosszú távú szakmai lehetőséget kínál öt nagy szakmai kategóriában a Cabero Industril Kft. kaposvári hőcserélő- és fogyasztástechnikai üzeme, amely az első lépcsőben hetven munkással kezdi meg a működését. A somogyi megyeszékhely tizenhat hektáros keleti ipari parkjában épülő üzem alapkőletételekor Szita Károly kaposvári polgármester kijelentette: a hazánkban 1996 óta jelenlevő cég a kedvező infrastruktúra, a képzett munkaerő és az egyetem által nyújtott szellemi tőke miatt választotta Kaposvárt.

„Nyolc hónap alatt készülnek el az üzem gyártócsarnokai, s abban bízom, hogy hamarosan háromszáz embernek adhatunk munkát” – mondta Laurentio Cabero-Meindl, az elsősorban Európába és a Közel-Keletre szállító vállalkozás ügyvezetője. Az 1,3 milliárd forint befektetéssel épülő üzem a tervek szerint nyolc hónap alatt készül el, ám addig sem tétlenkedik a vállalkozás, és egy bérelt gyártócsarnokban kezdi meg a munkát.